Інформація про дошкільний заклад

Повна назва

БОГОДУХІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 7 "ТЕРЕМОК" БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Коротка назва

Дошкільний навчальний заклад № 7

Тип закладу

ясла-садок

Форма власності

комунальна

Засновник

Богодухівська міська рада

Тип місцевості

міський

Завідувач

Назаренко Наталія Василівна, 08.04.1972 року народження, має повну вищу освіту, закінчила ХДПУ ім. Г.Сковороди у 1998р., за спеціальністю «Дошкільне виховання» та здобула кваліфікацію організатора дошкільного виховання. Загальний стаж роботи майже 25 років. На посаді завідувача з 2008 року.

Поштова адреса

62103 Харківська обл., Богодухівський р-н,

м. Богодухів, вул. 8-го Мехкорпусу, 16

(05758) 3-32-58

Мова навчання

українська

Кількість персоналу

19 працівників, з них 7 педагогів, 12 – обслуговуючого персоналу.

Кількість дітей

80 дітей: з них дітей раннього віку – 26, дітей дошкільного віку – 54.

Кількість груп

3 всього: з них 1 група для дітей раннього віку, 2 групи для дітей дошкільного віку.

Режим роботи закладу

Дошкільний навчальний заклад працює за пятиденним робочим тижнем при 10,5 годинному робочому дні. Щоденний графік роботи: 7.00-17.30.

Щоденний графік роботи груп дошкільного закладу: одна група – 10,5 годин; дві групи – 9 годин.

Вихідні

Вихідні дні субота, неділя, святкові.