БОГОДУХІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 7 "ТЕРЕМОК" БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наші досягнення

 

 

 

 

 

Ми святкуємо День нашого любимого міста БОГОДУХОВА

Наші учасники флешмобу

Найактивніші, найчарівніші мами - учасниці флешмобу

 

Нагороди садочка від лічільників міста та району

 

Дякуємо всім батькам, які прийняли активну участь у виставці "Я люблю свіє рідне місто" 

 

Кожен знайде собі чим зайнятися в садочку.

Ми на сонечку лежемо, загораємо

Квіти для любої матусі

 

Праця в природі

05.6.2019 року в закладі відбулися загальні батьківські збори (конференція) колективу закладу та батьків Богодухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 7 "Теремок" Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області на яких відбулося щорічне звітування завідувача закладу

30 травня привітати випускників приїхали учні  школи № 2.

 

 

24 травня в дошкільному закладі відбувся випуск наших дітей до школи. Хай щастить Вам та усміхається доля.

Привітання для випускників Богодухівського міського голови Голуба М.В. та його заступника Мальованої О.А.

Привітання молодшо-середньої групи для випускників.

Такий зворушливий танок з батьками.

 

 

Цікаво і весело відсвяткува в закладі свято Пасхи.

 

 

Діти дуже цікаво, пізнавально та весело провели час під час екскурсії до гімназії № 1.

Щиро дякуємо за тісну співпрацю. 

 

 

 

Ми дуже вдячні батькам за спільну співпрацю.

Група раннього віку. Робота з батьками. "Моє родинне дерево".

Група раннього віку. Робота з батьками. "Складемо казку разом".

 

Група старшого дошкільного віку. Робота з батьками. "Сімейні традиції - важливий засіб виховання дитини".

 

Різновікова молодшо-середня група. Робота з Батьками. "Моє родинне дерево".

 

      04.04.2019 року на базі Богодухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 7 «Теремок» Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області було проведено засідання методичної студії вихователів молодшого дошкільного віку на тему: «Формування у дітей дошкільного віку соціально-моральних цінностей на основі українських народних традицій. Методи і прийоми формування духовно-моральних якостей дошкільників засобами українського народного фольклору. Досвід роботи вихователів груп молодшого віку з національно-патріотичного виховання дітей: проблеми та здобутки». Під час заходу гості побачили підготовлене вихователем Котолуп Галиною Аркадіївною заняття для дітей молодшого дошкільного віку «У світі казки чарівної»; презентацію вихователя Вохмінцевої Олени Миколаївни «Формування у дітей дошкільного віку соціально-моральних цінностей на основі українських народних традицій». Участь в обговоренні прийняли всі учасники методичної студії. Захід пройшов у спокійній, невимушеній обстановці, відбувся обмін досвідом. На завершення методист відділу освіти Богодухівської РДА Педан Лариса Олексіївна зробила аналіз, підвела підсумок переглянутого заходу та надала рекомендації присутнім.

 

 

Велика увага в садочку приділяється харчуванню.

 

Традиційно та весело в садку пройшов День сміху.

 

Артисти-початківці.

 

        11 березня в групі старшого дошкільного віку Богодухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 7 «Теремок» Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області вихователем Зайцевою О.М. було проведене заняття «Щаслива моя сім’я». 

         На передодні Олена Миколаївна запропонована провести спільну роботу батьків та дітей на тему «Сімейні традиції – важливий засіб виховання дитини». Під час заняття вихователем була поставлена мета домогтися усвідомлення дітьми різноманітності складу сім’ї і дізнатися про традиції які існують у кожній родині. Діти учились складати описові розповіді про сімейні традиції.

Ми дуже вдячні всім батькам які відповідально поставились до поставленого завдання. Багато робіт було цікавих, оформлених сімейними фотографіями. Діти з гордістю демонстрували свої роботи та із захопленням розповідали про сімейні традиції, особливо ті, які їх найдужче вражають.  Діти зробили висновок в кінці заняття, що вони коли виростуть будуть обов’язково продовжувати ці традиції у своїх сім’ях. Адже ніщо не зближує та не згуртовує сім’ю так, як добрі, цікаві і гарні традиції

 

7 березня  в дошкільному закладі було проведено чудове весняне свято для наших

любих мам.

 

 

       

 20 лютого 2019 року у групі молодшо-середнього віку відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття «Най дорожчий скарб – родина».

         Діти продовжували ознайомлюватись з поняттями «родина», «сім’я», розширили знання дітей про склад сім’ї, взаємини в ній; спонукали їх розповідати про свою сім’ю, виховували любов і повагу одне до одного в родині.

          Заняття провела вихователь Вохмінцева Олена Миколаївна. 

 

 

 

31.01.2019 року на базі нашого закладу було проведено засідання методичної студії керівників закладів дошкільної освіти на тему: «Соціально-моральний розвиток дітей дошкільного віку одна з умов соціалізації особистості. Калейдоскоп педагогічних ідей з питань соціально-морального виховання дошкільників». Під час заходу гості побачили підготовлене вихователем Зайцевою Оленою Миколаївною та проведене вихователем Фесенко Світланою Іванівною заняття дітей старшого дошкільного віку «До країни Доброти» (дитина в  соціумі); презентацію завідувача закладу Назаренко Н.В. «Соціально-моральний розвиток дітей дошкільного віку одна з умов соціалізації особистості»; «Круглий стіл».  Під  час «Круглого столу» були проведені тестування «Чи легкий у вас характер?», вправа «Створюємо духовно-моральний портрет дитини», розгадали кросворд «Квітка моральних почуттів», розібрали творчі завдання. Участь в «Круглому столі» прийняли всі учасники методичної студії. Захід пройшов у спокійній, невимушеній обстановці, відбувся обмін досвідом. На завершення методист відділу освіти Богодухівської РДА Педан Лариса Олексіївна зробила аналіз, підвела підсумок переглянутого заходу та надала рекомендації присутнім.

 

Коляда, коляда

По землі ступає,

Коляда із Різдвом

Увесь світ вітає.

Щоб достаток в домі

Лад в родинах вівся,

Рід наш український

Щоб не перевівся.

11.01.2019 року наші вихованці кожного року долучаються до традиційних українських різдвяних світ. Ось і цього року вони щедро привітали з Новим роком,  Різдвом Христовим працівників Богодухівської районної адміністрації, Богодухівської районної ради, Богодухівської міської ради, інших організацій та підприємств міста. Всі отримала задоволення, а діти подарунки. 

         29.12.2018 в садочку відбулися новорічні ранки. Лунали пісні, веселі таночки, ігри. Діти відправились у казкову подорож, де зустрілися з казковими персонажами, допомогли Діду Морозу та Снігурочці.

          До дітей в гості з подарунками завітав Богодухівський міський голова Голуб Микола Вікторович із заступником Мальованою Ольгою Анатолівною.

 

        28.09.2018 року до 100-річчя з дня народження великого педагога-гуманіста В.О.Сухомлинського з дітьми старшого дошкільного віку було проведено тематичне заняття на тему «Вивчаємо спадщину В.О.Сухомлинського».

    На занятті вихователь Вохмінцева О.М. познайомила дітей з життям та творчою діяльністю педагога, пригадали окремі його твори із збірки «Квіти сонця», спонукали до роздумів, виховувала повагу до педагога-письменника.

 

 

 

 

 

    27.09.2018 року в садочку святкували Всеукраїнський День Дошкілля. На свято прийшли ветерани праці. Діти підготували святкову концертну програму. З привітаннями до нас традиційно завітали учні КЗ Богодухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Всі отримали багато позитивних емоцій.

 

Літо-літечко. Загартовуємось!

Щоб узимку не хворіти,

Треба гартуватись.

Хто зі спортом дружить

Завжди буде дужий.

Ось ми на зарядці

На галяві вранці

Бачите стараємось

Спортом всі займаємось

Хлюп, хлюп, водичко, хлюп

І на ручки і на ніжки – хлюп

Фізкультура, вправи, спорт –

Всім болячкам засторога.

Глибше дихай! Рівно стій!

Дай усім хворобам бій

Казкова подорож до звірят

Ведмедик нас зустрічає,

у свої володіння нас проводжає.

Жабки до нас привітались,

Кажуть, що вже на нас зачекались.

А Лисички дві сестрички гарно танцювали,

Діток розважали.

Ми вдячні звірятам

Нам дуже приємно

Сюди завітали ми не даремно.

Весело грались та розважались

Бадьорі в садочок ми повертались.

На гостини до чарівного метелика

Рано-вранці сонце прокидається

Діточкам маленьким воно посміхається.

А ось і метелик до нас прилетів

Розважити діток він захотів.

Метелик крильця розправляє,

діток на галявинку скликає.

 Літо-літечко прийшло радість дітям принесло

Дуже гарний в нас садок

Наш чарівний  «Теремок»

Веселе літечко у нас

Відпочинок – вищий клас.

Гарно всім дітям, бо прийшло чудове літо.

Розквітли на лук%@