Виховна робота

Відповідно до листа Державної  служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів головного управління Держпродспоживслужби в Харківськів області Богодухівського управління від 02.03.2020 № 17.0/17.2-057/61-20 з метою профілактики короновірусу сестрою медичною старшою Шило Н.І. була проведена просвітницька робота в персоналом та дітьми закладу. Для батьків інформація була розміщена в інформаційних куточках та соцмережі (вайбер).

28 лютого та 02 березня 2020 року у всіх групах дошкільного закладу були проведені заняття "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин", присвячене Всесвітньому дню котів, який відзначається 01 березня.

Аплікація в групі старшого дошкільного віку.

21.02.2020 року на базі БОГОДУХІВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЕЛ-САДКА) № 7 «ТЕРЕМОК» БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ було проведено засідання методичної студії для вихователів груп раннього віку на тему: «Розвиток наочно-дійового мислення та навичок ліплення у системі сенсорного виховання дітей раннього віку». Під час заходу гості побачили підготовлене та проведене вихователем Зайцевою Оленою Миколаївною інтегроване заняття з дітьми раннього віку «Подорож до казкового лісу»; презентацію вихователя Колісніченко Анастасії Олександрівни «Розвиток наочно-дійового мислення та навичок ліплення у системі сенсорного виховання дітей раннього віку». Крім того Олена Миколаївна провела з присутніми розминку «Хто знає, той відповідає» та психологічний тренінг «Розвиток творчих здібностей вихователів». Захід пройшов у спокійній, невимушеній обстановці, відбувся обмін досвідом. На завершення методист відділу освіти Богодухівської РДА Педан Лариса Олексіївна зробила аналіз, підвела підсумок переглянутого заходу та надала рекомендації присутнім.

Ми допомагаємо один одному, залюбки чергуємо. Під керівництвом вихователів та помічників вихователя кожної п'ятниці робимо генеральне прибирання групових кімнат.

Діти старшої групи приготували чудове та дуже смачне печиво.

Малюки дуже вдячні діткам старшої групи

Діти старшої групи розчищають мойданчик для прогулянки.

Вихователь Вохмінцева О.М.

Діти старшої групи висаджують цибульку. Вихователь Вохмінцева О.М.

Вправні рученяти у наших маляток (ліпимо сніговика).

Різновікова молодшо-середня група. Вихователь Фесенко С.І.

Наші будні. Заняття з сенсорного виховання, ліплення. Вихователь Зайцева О.М.

Коляда, коляда

По землі ступає,

Коляда із Різдвом

Увесь світ вітає.

Щоб достаток в домі

Лад в родинах вівся,

Рід наш український

Щоб не перевівся.

Щороку наші вихованці долучаються до традиційних українських різдвяних світ. Ось і цього року вони щедро привітали з Новим роком,  Різдвом Христовим працівників Богодухівської міської ради, будинку Молоді, інших організацій та підприємств міста та прийняли активну участь у Всеукраїнському Різдвяному флешмобі. Всі отримала задоволення, а діти подарунки.

У святкові дні в закладі традиційно відбулася виставка "Новорічна композиція". Всі, хто взяв участь у виставці, отримали солодкі подарунки.

Чудовий новорічний ранок для дітей раннього віку

19.12.2019 року в дошкільному закладі відбувся виховний захід «Через поле, через гай йде до діток Миколай!». Діти молодшо-середньої та старшої груп підготували вірші, пісні, таночки і до них  прилетів Ангел з дарунками від Святого  Миколая.  А  також  для  малят традиційно,  учні  5-го класу КЗ Богодухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, показали дійство «Святий Миколай та його помічники». Вихованці садочка та дорослі дуже вдячні школярам за цікаву, повчальну та змістовну виставу, конкурси та змагання, подарунки. Крім цього діти в цей святково-казковий день отримали солодкі подарунки від наших кухарів, які спекли чудові та смачні кекси; від Богодухівського міського голови Голуба Миколи Вікторовича солодощі, які привезли заступники міського голови Мальована Ольга Анатоліївна та Ворвуль Володимир Володимирович.

В дошкільному закладі відбулося свято «Золотої осені», на якому лунали веселі пісні, жарти. Кухарі приготували солодкий, смачний сюрприз – пиріг. Після свята було частування.

Діти разом з батьками виготовили поробки, які радували всіх хто відвідав виставку. Щиро дякуємо всім, хто знайшов час та прийняв участь у виставці.

Колектив на відпочинку

Вже традиційно 27 вересня в садочку відбулося свято «День дошкілля», на яке були запрошені ветерани праці. Діти привітали всіх присутніх веселими піснями, таночками, чудовими віршами. А після концертної програми гостей запросили на чаювання, під час якого згадували часи роботи в закладі, запрошені поділилися своїми враженнями про позитивні зміни, які відбулися за цей час у садку.

1 вересня в дитячому садочку провели свято приурочене до «Дня знань»