Перелік чинних освітніх програм,

які використовуються у 2019/2020 навчальному році у

БОГОДУХІВСЬКОМУ ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ (ЯСЛА-САДОК) № 7 «ТЕРЕМОК» БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Назва програми

Коли і ким затверджено

Програма виховання і навчання дітей від 2 до 7 років "Дитина"

наук. кер.

Огнев`юк В.О.

Автори:

Бєлєнька Г.В.,

Богініч О.Л.,

Вертугіна В.М.,

Волинець К.І.

Лист МОН України

від 09.11.2015

№ 1/11-16163

Парціальні програми

Програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна – моя Батьківщина»

Каплуновська О.,

Кичата І.,

Палець Ю.

Схвалено для використання в ДНЗ комісією з дошкільної педагогіки і психології  Науково-методичної ради з питань освіти МОНМСУ (Лист І ІТЗО від 25.03.2016р.  № 2.1/12-Г-85)

Парціальна програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років «Вчимося жити разом»

Піроженко Т.О., Хартман О.Ю.

Схвалено для використання в ДНЗ комісією з дошкільної педагогіки і психології  Науково-методичної ради з питань освіти МОНУ (Лист ІМЗО від 13.06.2016р.  № 2.1/12-Г-363)

Програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку «Про себе треба знати, про себе треба дбати»

Лохвицька Л.

Схвалено для використання в ДНЗ комісією з дошкільної педагогіки і психології  Науково-методичної ради з питань освіти МОНУ (Лист ІМЗО від 04.12.2018р.

№ 22.1/12-Г-46)