БОГОДУХІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА-САДОК) № 7 «ТЕРЕМОК» БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

м.Богодухів, вул.8 Мехкорпусу, 16,

Телефон 3-32-58

Засновник: Богодухівська міська рада

Працює: 7.00-17.30

Вихідні: субота, неділя, святкові дні

Кількість груп: 3

Наш садочок «Терем-теремочок»

Стоїть на узліссі в чудовому місці.

Повітря тут з озоном, трава на газонах,

Сонечко у вікнах, а ми всі привітні.

Завітайте до нас!

Богодухівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 7 «Теремок» Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області побудований у 1973 році міжколгоспбудом. Він розташований на узліссі соснового бору, неподалік – ставок і луки. Тут завжди чисте повітря, тому діти багато часу проводять на природі. Це сприяє збагаченню їх духовного світу, зміцненню фізичного стану. Такі умови приваблюють батьків, і вони поспішають віддати малюків саме в цей дошкільний заклад.

Спочатку ясла-садок очолювала Л.З.Неонета, а з 1979-го року впродовж 29 років його керівником була Є.Ф.Колінько, яка зробила значний внесок у розвиток матеріально-технічної бази, удосконалення навчально-виховного процесу, створення доброї слави і традицій закладу.

З 2008 року колектив очолює Назаренко Наталія Василівна.

За роки існування випускниками ДНЗ стали більше 1000 вихованців.

Тут працює досвідчений, злагоджений колектив, який усі зусилля спрямовує на всебічний розвиток здібностей кожної дитини, у якій перш за все вбачає особистість.

Керуючись сучасними педагогічними технологіями, програмою виховання і навчання дітей дошкільного віку, педагоги творчо підходять до використання дидактичного матеріалу, методичних рекомендацій, психолого-педагогічної літератури, адже девіз їх праці: «Творчий вихователь – творчі діти».

Пріоритетом  у роботі педагогічного колективу є виховання людяності, поваги до старших і взаєморозуміння з однолітками, прагнення допомогти меншим.

У діяльності закладу домінує гра. Дітям цікаво, поки вони грають. Тому заняття проводяться в ігровій формі. Радість від ігрової діяльності поступово переходить у радість навчання. А коли вчитися цікаво, легко, тоді і хочеться цим займатися.

Дошкільний вік особливо сензитивний для становлення особистості дитини, її розумового та мовленнєвого розвитку. Дуже важливо, щоб поряд з дітьми в цей період були уважні, люблячі дорослі. І тому вихователі нашого закладу з розумінням ставляться до запитів дітей, терпляче задовольняють їх допитливість, сприяють розвитку креативності вихованців. Вони роблять все можливе, щоб не просто давати інформацію, а розвивати мислення, збагачувати емоційні враження, життєвий досвід малят. Для забезпечення повноцінного дитинства ми надаємо кожному малюку особисту територію відповідно до його віку, здібностей, нахилів та прагнень, створюємо умови для всебічного розвитку дошкільнят. Це і є головне завдання, яке стоїть сьогодні перед педагогами.

Невідємна частина виховного процесу – народознавство. Такі свята, як Калита, Різдво, Стрітення, Великдень, Івана Купала, День святого Миколая міцно ввійшли в життя закладу. Діти з великим бажанням вивчають колядки, щедрівки, посівалки, гаївки, веснянки. З нетерпінням щороку чекають різдвяних свят, щоб рядженими, з відповідною атрибутикою привітати колективи організацій та підприємств міста.

Сама атмосфера «Теремка» живить душі малюків, розкриває їх можливості. Тому вихованці нашого дошкільного закладу виходять у світ добрими, чуйними, життєрадісними, розкутими, з почуттям власної гідності та широким кругозором.

Комфортно і затишно дітям у нашому «Теремочку»,  який розташований у мальовничому куточку міста, серед лісу. А для цього постаралися багато людей: працівники дитсадка, батьки дітей, міська рада. Дай же, Боже, всім людям, яким не байдужі наші проблеми, добра і миру, здоровя і злагоди, любові та порозуміння на роботі і в родинах.